Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Miasto chce dołożyć do remontu kościoła

Utworzony przez fiolka, 11 marca 2013 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Jak tak dużo kasy ma Miasto to niech drogi poprawi i obiecaną obwodnicę pobuduje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
pień się do woli, tylko pod nogi patrz - bo przypadkiem ciebie spotka to, czego życzysz innym - albo coś gorszego. A wtedy rodzina poleci do proboszcza pogrzeb załatwiać i to będzie ironia losu, jak odprawią w tych murach o które się tak plujesz [/quote] [quote name='olo' timestamp='1363006972' post='743709'] pień się do woli, tylko pod nogi patrz - bo przypadkiem ciebie spotka to, czego życzysz innym - albo coś gorszego. A wtedy rodzina poleci do proboszcza pogrzeb załatwiać i to będzie ironia losu, jak odprawią w tych murach o które się tak plujesz
olo czy nie rozumiesz tego ,ze jak ktos kto ma obowiazek i mozliwosci dbac o odsniezanie chodnikow i studzienek aby woda z roztopow splywala nie wywiazuje sie z tych obowiazkow to nie tylko olewa swoja robote ale wlasnie zle mi zyczy ? to burmistrz odpowiada za wszystkich swoich pracownikow , czyz tego nie chcial? wszystkim ,ktorzy swoimi zaniechaniami zycza mi krzywdy ja takze zycze polamania, ochlapania, zapalenia pluc, zniszczenia ubran wszystkim w rodzinie od malego do starego. draniom trzeba mowic tak aby zrozumieli bo od dziecka w domu przy wigilii dranstwa uczeni byli. skoro ojciec z matka tak obludnikow wychowali to niech ojciec z matka rece i nogi lamia i blotem z kol samochodow w twarz dostana. jak ktos samochodem sie wozi to problemu nie widzi. a co ty zrobiles aby po brei sniegowej nie chodzic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karku nie zegne napisał:
olo czy nie rozumiesz tego ,ze jak ktos kto ma obowiazek i mozliwosci dbac o odsniezanie chodnikow i studzienek aby woda z roztopow splywala nie wywiazuje sie z tych obowiazkow to nie tylko olewa swoja robote ale wlasnie zle mi zyczy ? to burmistrz odpowiada za wszystkich swoich pracownikow , czyz tego nie chcial? wszystkim ,ktorzy swoimi zaniechaniami zycza mi krzywdy ja takze zycze polamania, ochlapania, zapalenia pluc, zniszczenia ubran wszystkim w rodzinie od malego do starego. draniom trzeba mowic tak aby zrozumieli bo od dziecka w domu przy wigilii dranstwa uczeni byli. skoro ojciec z matka tak obludnikow wychowali to niech ojciec z matka rece i nogi lamia i blotem z kol samochodow w twarz dostana. jak ktos samochodem sie wozi to problemu nie widzi. a co ty zrobiles aby po brei sniegowej nie chodzic?
odśnieżyłem chodnik przy moim płocie. a Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŚCIÓŁ JEST BARDZO BOGATY,NIECH SAM SOBIE PŁACI ZA RENOWACJE I KONSERWACJE.KSIĘŻA NIE MAJĄ LITOŚCI NAD PARAFIANAMI,ZDZIERAJĄ WIELKĄ KASĘ ZA CHRZTY,ŚLUBY I POGRZEBY.STAĆ ICH NA LUKSUSY.GDY POPROSISZ KSIĘDZA O POMOC,TO KAŻE ZGŁOSIĆ SIĘ DO MOPSU.RADNI NIE POWINNI ZGODZIĆ SIĘ NA NA TAKI WYDATEK.SĄ WAŻNIEJSZE POTRZEBY-MODLIĆ MOŻNA SIĘ WSZĘDZIE,NAWET W DOMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
KOŚCIÓŁ JEST BARDZO BOGATY,NIECH SAM SOBIE PŁACI ZA RENOWACJE I KONSERWACJE.KSIĘŻA NIE MAJĄ LITOŚCI NAD PARAFIANAMI,ZDZIERAJĄ WIELKĄ KASĘ ZA CHRZTY,ŚLUBY I POGRZEBY.STAĆ ICH NA LUKSUSY.GDY POPROSISZ KSIĘDZA O POMOC,TO KAŻE ZGŁOSIĆ SIĘ DO MOPSU.RADNI NIE POWINNI ZGODZIĆ SIĘ NA NA TAKI WYDATEK.SĄ WAŻNIEJSZE POTRZEBY-MODLIĆ MOŻNA SIĘ WSZĘDZIE,NAWET W DOMU.
HA HA HA :D płacz, płacz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo na kościół, albo na wielomilionowe nagrody dla komucho-konfidentów w rządzie,sejmie czy senacie,innej drogi nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra nasze pieniądze na kościół Radni nie pozwólcie na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczciwa napisał:
masakra nasze pieniądze na kościół Radni nie pozwólcie na to!
Daj Kopacz-ce na waciki,jej zawsze mało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nA RENOWACJE KOŚCIOŁA NALEZY STARAC SIE Z FUNDUSZY UNII MIAST TAKIE BOGATE? A NIE MA NA PILNE SPRAWY W MIEŚCIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenek napisał:
odśnieżyłem chodnik przy moim płocie. a Ty?
odniezanie to moje ulubione zimowe zajecie autentycznie, bez sciemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyzywalam i odsniezali lkr napisał:
odniezanie to moje ulubione zimowe zajecie autentycznie, bez sciemy.
Spróbuj u ESKIMOSÓW, z Polski biorą każdego,wyżyjesz się do woli !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kancelari premiera napisał:
Spróbuj u ESKIMOSÓW, z Polski biorą każdego,wyżyjesz się do woli !!!!!
Maryśka u eskimosów dlugo by nie pociągnęła.. No może w zaprzęgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi okropnie dziurawe, chodniki krzywe, miasto ogólnie brudne, inwestycje się ogranicza bo kryzys finansów miejskich a tu niespodzianka: kolejne 200 tysiączków wrzuca się do kościelnej kasy! Radnym należy przypomnieć, że Kraśnik ma możliwość innego wydatkowania takich pieniędzy. Dlaczego mieszkańcy są obciążani na poczet bogatego kościoła? Kampania wyborcza się zaczyna czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
statystyczny napisał:
drogi okropnie dziurawe, chodniki krzywe, miasto ogólnie brudne, inwestycje się ogranicza bo kryzys finansów miejskich a tu niespodzianka: kolejne 200 tysiączków wrzuca się do kościelnej kasy! Radnym należy przypomnieć, że Kraśnik ma możliwość innego wydatkowania takich pieniędzy. Dlaczego mieszkańcy są obciążani na poczet bogatego kościoła? Kampania wyborcza się zaczyna czy co?
Bo tylko dwie obcje się liczą, albo na kościół, albo na nagrody i premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Bo tylko dwie obcje się liczą, albo na kościół, albo na nagrody i premie.
nagrody? premie? za co? za nieudolne rządzenie miastem i podległymi pracownikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(bez)radny napisał:
nagrody? premie? za co? za nieudolne rządzenie miastem i podległymi pracownikami?
Tak niestety się przyjęło i utarło,przykłady idą z góry i można je mnożyć,nagrody w Sejmie,Senacie za warszawski stadion,naprawdę nie ma się o co czepiać, czy czemu dżiwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(bez)radny napisał:
nagrody? premie? za co? za nieudolne rządzenie miastem i podległymi pracownikami?
DLACZEGO TAK SIĘ BULWERSUJESZ ???? PRZECIEŻ TO NORMALKA,TAK JEST WE WSZYSTKICH POSTKOMUNISTYCZNYCH, CZY DZIKICH KRAJACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szanowni czytelnicy nie widzą, że to temat zastępczy? Bo cóż to jest 200tys? Tak was bulwersuje? A może tak porozmawiać o 7 lub 8 milionach? Ale one nie idą na kościół, tylko... no właśnie. Gdzie poszły? Tego nikt nie chce powiedzieć, bo to tak bardzo tajne, że wszyscy mieszkańcy mają zapłacić, choć wydawało kilku cwaniaczków. Więc ja się pytam tych wszystkich, którym te 200 tys. przeszkadza: hojną ręką rozdajecie 7,5 miliona, tolerujecie skazanych z wyrokami na drogich, urzędowych posadach, nie przeszkadzało wam remontowanie synagog, kible po 100tys, gdy producent chciał tylko 40tys,..?. Ludzie! Propaganda mózgi do cna wam wyprała! Nie szukajcie wroga tu, gdzie go nie ma. Waszym wrogiem jest ten, co się do was czule uśmiecha i okrada! W Kraśniku i w Polsce pełno takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna WRZUTA,komuniści muszą czymś zająć i ogłupić ten NARÓD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez na remont tego kościoła mogą składać sie jego parafianie, całkiem tak inni parafianie składaja się na budowę swoich kościołów i nikt i nie dorzuca ze wspólnej puli. A ta wspólna pula powinna pójśc na cele służące wszystkim mieszkancom, tak jak chociazby taka fontanna, sciezka rowerowa,. droga, chodnik, a nawet publiczny kibel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...